Crucify sorrow
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Crucify sorrow

I'll bite you to death.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 A demon with an angel face ...

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Anarchy Yvonne .

Anarchy Yvonne .


Mesaje : 154
Data de inscriere : 06/09/2011

A demon with an angel face ... Empty
MesajSubiect: A demon with an angel face ...   A demon with an angel face ... EmptyMar Sept 06, 2011 5:17 am

OOC : ~ Veronique Lebrun . ~
Sâmbătă seară , ora 22 : 30 .


BIC :
O zi de sâmbătă ca oricare alta , iar Veronique se hotărâ să iasă din casă şi să meargă la un club . Îşi luă pe ea o rochiţă neagră , cu un decolteu generos , ce îi punea în valoarea formele şi picioarele lungi iar în picioare o pereche de botine negre cu un toc destul de mare , apoi plecă , fără a mai lua maşina . Ajunse rapid la club , sau poate aşa gândea ea şi intră înăuntru , ochii ei , analizând locul . Era destul de aglomerat , deşi era încă devreme . Se îndreptă cu paşi mici şi relaxaţi , fiind sigură pe ea , spre bar , ignorând comentariile unor băieţi aflaţi la o masă . " Idioţi . " , gândi fără a schiţa vreun gest şi se opri în faţa tejghelei . Se aşeză pe un scaun , dându - şi părul pe spate şi îşi comandă un Martini , scrutând cu privirea ce era în jurul ei . Ringul de dans , era plin de adolecenţi , iar mesele ocupate .
- S - a umplut destul de repede locul , îi spuse fetei de la bar , iar aceasta aprobă , privind în jur . " Ca niciodată " , adăugă tânăra în gândul ei şi zâmbi când primi băutura . Luă o gură , simţind câteva furnicături e limbă .
Sus In jos
Agony
Admin
Agony


Mesaje : 79
Data de inscriere : 05/09/2011
Varsta : 29

A demon with an angel face ... Empty
MesajSubiect: Re: A demon with an angel face ...   A demon with an angel face ... EmptyMar Sept 06, 2011 6:05 am

G era deja acolo,la o masa cu paharul de wisky in fata privindu-i pe toti din jurul sau.Stramba din nas cand o observa pe o fata ca se da pe langa el dar nu dadu atentie.Se ridica de pe scaun indreptandu-se spre bar.
Sus In jos
https://crucify-sorrow.forumgratuit.ro
Anarchy Yvonne .

Anarchy Yvonne .


Mesaje : 154
Data de inscriere : 06/09/2011

A demon with an angel face ... Empty
MesajSubiect: Re: A demon with an angel face ...   A demon with an angel face ... EmptyMar Sept 06, 2011 6:41 am

Până la urmă se plictisi să stea jos , iar după ce termină băutura , se ridică , vrând să danseze , mai ales că începuse o melodie pe care o adora . Ajunse rapid pe ringul de dans şi începu să - şi mişte trupul lasciv pe ritmul melodiei , fără a da prea multă importanţă celor din jur . Nu îi păsa de alţii , atâta vreme , cât ea se simţea bine . Asta conta cel mai mult , nu - i aşa ? Exact ! Zâmbi finuţ şi dulce , lăsându - se uşor în jos . Se ridică la fel de lent şi îşi trecu degetele lungi prin părul alb , dându - l de pe chip . Continuă să se mişte fără a privi persoanele ce dansau lângă ea .
Sus In jos
Agony
Admin
Agony


Mesaje : 79
Data de inscriere : 05/09/2011
Varsta : 29

A demon with an angel face ... Empty
MesajSubiect: Re: A demon with an angel face ...   A demon with an angel face ... EmptyMier Sept 07, 2011 1:50 am

Roscatul isi muta privirea spre fata care dansa,dar fara vreo expresie pe chip.Isi lua paharul de bautura dupa el ridicandu-se de pe scaun si se apropie cu pasi hotarati dar marunti catre ea.
Sus In jos
https://crucify-sorrow.forumgratuit.ro
Anarchy Yvonne .

Anarchy Yvonne .


Mesaje : 154
Data de inscriere : 06/09/2011

A demon with an angel face ... Empty
MesajSubiect: Re: A demon with an angel face ...   A demon with an angel face ... EmptyMier Sept 07, 2011 2:13 am

Simţi imediat pe cineva apropiindu - se de ea şi se întoarse spre tânăr , privindu - l calmă şi uşor curioasă . Continuă să danseze , mişcându - se pe ritmul melodiei ce acum se schimbase . Trase aer în piept , clipind de câteva ori , ochii ei roşii , strălucind puternic în lumina difuză din club . Îşi trecu limba pe buze .
Sus In jos
Agony
Admin
Agony


Mesaje : 79
Data de inscriere : 05/09/2011
Varsta : 29

A demon with an angel face ... Empty
MesajSubiect: Re: A demon with an angel face ...   A demon with an angel face ... EmptyMier Sept 07, 2011 2:20 am

G surase discret apoi o privi din cap pana in picioare intr-un mod sarmant.Se apropie aplecandu-se usor la urechea ei soptindu-i:
-Se poate? spuse pe un ton calm referindu-se daca poate sa danseze cu ea.
Sus In jos
https://crucify-sorrow.forumgratuit.ro
Anarchy Yvonne .

Anarchy Yvonne .


Mesaje : 154
Data de inscriere : 06/09/2011

A demon with an angel face ... Empty
MesajSubiect: Re: A demon with an angel face ...   A demon with an angel face ... EmptyMier Sept 07, 2011 2:29 am

Îl privi atentă , urmărindu - i fiecare mişcare şi surâse delicat .
-Bien sûr , spuse cu puternicu - i accent franţuzesc . Îşi dădu părul de pe chip , aranjându - l uşor pe umerii goi şi îl privi zâmbind .
Sus In jos
Agony
Admin
Agony


Mesaje : 79
Data de inscriere : 05/09/2011
Varsta : 29

A demon with an angel face ... Empty
MesajSubiect: Re: A demon with an angel face ...   A demon with an angel face ... EmptyMier Sept 07, 2011 11:34 pm

O lua delicat de maini,pocnind apoi din degete iar melodia se schimba in una lenta.Isi puse finut o mana pe talia ei si incepu sa danseze cu ea.
Sus In jos
https://crucify-sorrow.forumgratuit.ro
Anarchy Yvonne .

Anarchy Yvonne .


Mesaje : 154
Data de inscriere : 06/09/2011

A demon with an angel face ... Empty
MesajSubiect: Re: A demon with an angel face ...   A demon with an angel face ... EmptyJoi Sept 08, 2011 12:10 am

Își puse una dintre mâini pe umărul lui , începând să se miște în același timp cu el și surâse finuț , privindu - l în ochi .
- Eu sunt Veronique , spuse cu tonu - i calm și dulce .
Sus In jos
Agony
Admin
Agony


Mesaje : 79
Data de inscriere : 05/09/2011
Varsta : 29

A demon with an angel face ... Empty
MesajSubiect: Re: A demon with an angel face ...   A demon with an angel face ... EmptyJoi Sept 08, 2011 8:27 am

-G! ,ii raspunse pe tonul lui vesnic calm luand-o de mana si ii saruta dulce incheieturile degetelor. Incantat! adauga roscatul dansand in continuare cu el.
Sus In jos
https://crucify-sorrow.forumgratuit.ro
Anarchy Yvonne .

Anarchy Yvonne .


Mesaje : 154
Data de inscriere : 06/09/2011

A demon with an angel face ... Empty
MesajSubiect: Re: A demon with an angel face ...   A demon with an angel face ... EmptyJoi Sept 08, 2011 8:36 am

- Plăcerea este de partea mea , spuse fata şi surâse delicat , analizându - i chipul cu atenţie . Trase aer în piept , subţiindu - şi buzele într - un mod atrăgător şi zâmbi .
Sus In jos
Agony
Admin
Agony


Mesaje : 79
Data de inscriere : 05/09/2011
Varsta : 29

A demon with an angel face ... Empty
MesajSubiect: Re: A demon with an angel face ...   A demon with an angel face ... EmptyJoi Sept 08, 2011 8:38 am

- S-a intamplat ceva? il intreba aceasta privind-o adanc in ochi si clipi de cateva ori intr-un mod seducator. Isi ciufuli la un momentdat parul inspirand aer adanc in piept.
Sus In jos
https://crucify-sorrow.forumgratuit.ro
Anarchy Yvonne .

Anarchy Yvonne .


Mesaje : 154
Data de inscriere : 06/09/2011

A demon with an angel face ... Empty
MesajSubiect: Re: A demon with an angel face ...   A demon with an angel face ... EmptyJoi Sept 08, 2011 8:45 am

- Nu , nimic , spuse tânăra şi clătină scurt din cap , continuând să se mişte uşor pe ritmul melodiei . Surâse finuţ , privindu - l în ochi .
Sus In jos
Agony
Admin
Agony


Mesaje : 79
Data de inscriere : 05/09/2011
Varsta : 29

A demon with an angel face ... Empty
MesajSubiect: Re: A demon with an angel face ...   A demon with an angel face ... EmptyJoi Sept 08, 2011 8:53 am

- Ma bucur atunci! zambi in coltul gurii analizand-o in continuare foarte atent. Surase pe sub mustati fara sa mai zica ceva.
Sus In jos
https://crucify-sorrow.forumgratuit.ro
Anarchy Yvonne .

Anarchy Yvonne .


Mesaje : 154
Data de inscriere : 06/09/2011

A demon with an angel face ... Empty
MesajSubiect: Re: A demon with an angel face ...   A demon with an angel face ... EmptyJoi Sept 08, 2011 8:58 am

Arobă scurt din cap şi clipi de câteva ori . Îşi lăsă capul pe umărul lui , zâmbind dulce , şi îşi lăsă mâna pe spatele acestuia .
Sus In jos
Agony
Admin
Agony


Mesaje : 79
Data de inscriere : 05/09/2011
Varsta : 29

A demon with an angel face ... Empty
MesajSubiect: Re: A demon with an angel face ...   A demon with an angel face ... EmptyJoi Sept 08, 2011 9:09 am

- Vad ca sunt inrezistibil...,pufni aceasta apoi in ras mangaind-o usor pe cap. Inspira aer adanc in piept jucandu-se cu cateva suvite din parul ei.
Sus In jos
https://crucify-sorrow.forumgratuit.ro
Anarchy Yvonne .

Anarchy Yvonne .


Mesaje : 154
Data de inscriere : 06/09/2011

A demon with an angel face ... Empty
MesajSubiect: Re: A demon with an angel face ...   A demon with an angel face ... EmptyJoi Sept 08, 2011 9:11 am

- Te flatezi singur , hă ? Lasă - i pe alţii să o facă , mai bine , spuse şi chicoti , apoi îşi ridică doar puţin capul pentru a - l putea privi . Surâse blând când acesta începu să se joace cu părul ei .
Sus In jos
Agony
Admin
Agony


Mesaje : 79
Data de inscriere : 05/09/2011
Varsta : 29

A demon with an angel face ... Empty
MesajSubiect: Re: A demon with an angel face ...   A demon with an angel face ... EmptyJoi Sept 08, 2011 9:15 am

- Te las pe tine atunci, surase el si ii ridica delicat cu un deget chipul ei gingas. O privi bland in ochi, stand asa cateva clipe.
Sus In jos
https://crucify-sorrow.forumgratuit.ro
Anarchy Yvonne .

Anarchy Yvonne .


Mesaje : 154
Data de inscriere : 06/09/2011

A demon with an angel face ... Empty
MesajSubiect: Re: A demon with an angel face ...   A demon with an angel face ... EmptyJoi Sept 08, 2011 9:20 am

Îl privi la rându - i , surânzând dulce şi fermecător .
- Desigur , cu cea mai mare plăcere , spuse tânăra , păstrându - şi surâsul pe chipul albicios .
Sus In jos
Agony
Admin
Agony


Mesaje : 79
Data de inscriere : 05/09/2011
Varsta : 29

A demon with an angel face ... Empty
MesajSubiect: Re: A demon with an angel face ...   A demon with an angel face ... EmptyJoi Sept 08, 2011 9:28 am

- Mergem sa bem ceva? ofta el scurt apoi se dezlipi de ea indreptandu-se spre bar. Eu am chef sa beau ceva..
Sus In jos
https://crucify-sorrow.forumgratuit.ro
Anarchy Yvonne .

Anarchy Yvonne .


Mesaje : 154
Data de inscriere : 06/09/2011

A demon with an angel face ... Empty
MesajSubiect: Re: A demon with an angel face ...   A demon with an angel face ... EmptyJoi Sept 08, 2011 9:34 am

Îl urmă , aprobând scurt , şi - şi aranjă părul alb şi rochia . Se orpi când ajunse la bar şi privi în jur câteva clipe , apoi se gândi ce ar putea comanda . Îşi duse un deget pe buzele - i roşiatice .
Sus In jos
Agony
Admin
Agony


Mesaje : 79
Data de inscriere : 05/09/2011
Varsta : 29

A demon with an angel face ... Empty
MesajSubiect: Re: A demon with an angel face ...   A demon with an angel face ... EmptyJoi Sept 08, 2011 9:51 am

Roscatul comanda un wisky dar il dadu repede pe gat.Scoase apoi pachetul de tigari din buzunar.
-Se poate? ,o intreba pe fata daca poate sa fumeze.
Sus In jos
https://crucify-sorrow.forumgratuit.ro
Anarchy Yvonne .

Anarchy Yvonne .


Mesaje : 154
Data de inscriere : 06/09/2011

A demon with an angel face ... Empty
MesajSubiect: Re: A demon with an angel face ...   A demon with an angel face ... EmptyJoi Sept 08, 2011 10:02 am

Îşi comandă un cocktail Manhattan şi zâmbi mulţumită când îl primi . Luă o gură din paharul aranjat frumos , simţind imediat gustul de whisky şi vermut dulce şi sec . Simţi câteva înţepături pe limbă şi gât din cauza tăriei şi trase aer în piept . Îl privi şi aprobă scurt .
- Sigur , spuse zâmbind .
Sus In jos
Agony
Admin
Agony


Mesaje : 79
Data de inscriere : 05/09/2011
Varsta : 29

A demon with an angel face ... Empty
MesajSubiect: Re: A demon with an angel face ...   A demon with an angel face ... EmptyJoi Sept 08, 2011 10:15 am

- Multumesc , aproba aceasta din cap si isi aprinse apoi tigara fumand-o cu pofta. Spune-mi mai multe despre tine...
Sus In jos
https://crucify-sorrow.forumgratuit.ro
Anarchy Yvonne .

Anarchy Yvonne .


Mesaje : 154
Data de inscriere : 06/09/2011

A demon with an angel face ... Empty
MesajSubiect: Re: A demon with an angel face ...   A demon with an angel face ... EmptyJoi Sept 08, 2011 10:28 am

- Păi să vedem . Nu sunt chiar aşa de multe de spus . M - am născut în Franţa , Paris mai exact şi fac parte dintr - un clan de vampiri extrem de cunoscut acolo şi respectat . Îmi place să cânt la vioară şi pian şi de asemenea să dansez . Am călătorit mult împreună cu fratele meu şi de aceea ador să plec şi să mă plimb , spuse zâmbind dulce şi îl privi printre genele lungi .
Sus In jos
Continut sponsorizat





A demon with an angel face ... Empty
MesajSubiect: Re: A demon with an angel face ...   A demon with an angel face ... Empty

Sus In jos
 
A demon with an angel face ...
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Crucify sorrow  :: City :: Centrul Orasului-
Mergi direct la: