Crucify sorrow
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Crucify sorrow

I'll bite you to death.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 I'll be back , motherfucker !

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Skyler

Skyler


Mesaje : 34
Data de inscriere : 07/09/2011

I'll be back , motherfucker ! Empty
MesajSubiect: I'll be back , motherfucker !   I'll be back , motherfucker ! EmptyMier Sept 07, 2011 2:38 am

Skyler se trânti pe patul moale , cu privirea aţintită la nişte poze vechi de pe pereţi . Trase aer în piept , analizându-şi sora . Erau diferite din toate punctele de vedere . N-aveau nici o trăsătură în comun . Blondina se ridică lent , punându-şi pe ea tricoul larg .
Sus In jos
Anarchy Yvonne .

Anarchy Yvonne .


Mesaje : 154
Data de inscriere : 06/09/2011

I'll be back , motherfucker ! Empty
MesajSubiect: Re: I'll be back , motherfucker !   I'll be back , motherfucker ! EmptyMier Sept 07, 2011 2:42 am

~ Silver ~

Se plimba pe holul pustiu , privind vesel uşile . Cum Sirius nu era acasă , umblând cine - ştie - pe - unde spunând că vrea să o vadă pe Yvonne , se hotărâ să facă o scurtă vizită la vecini . Se opri în faţa unei uşi şi bătu de câteva ori . Îşi ciufuli părul negru şi se căută prin buzunare după nişte bomboane de ciocolată .
Sus In jos
Skyler

Skyler


Mesaje : 34
Data de inscriere : 07/09/2011

I'll be back , motherfucker ! Empty
MesajSubiect: Re: I'll be back , motherfucker !   I'll be back , motherfucker ! EmptyMier Sept 07, 2011 2:44 am

Tocmai vru să se pună din nou în pat , când auzi nişte bătăi în uşă . Se apropie de aceasta si o deschise lent , cu o graţie inumană . Îl privi pe cel din faţa sa şi îi zâmbi dulce .
Sus In jos
Anarchy Yvonne .

Anarchy Yvonne .


Mesaje : 154
Data de inscriere : 06/09/2011

I'll be back , motherfucker ! Empty
MesajSubiect: Re: I'll be back , motherfucker !   I'll be back , motherfucker ! EmptyMier Sept 07, 2011 2:47 am

Îşi ridică privirea spre uşă şi zâmbi larg , vesel .
- Hello , spuse bălăngănindu - şi mâna în semn de salut . Avea o dispoziţie extrem de veselă , ceea ce - i dădea uneori , dureri de cap , fratelui său , acesta fiind rece şi nepăsător .
Sus In jos
Skyler

Skyler


Mesaje : 34
Data de inscriere : 07/09/2011

I'll be back , motherfucker ! Empty
MesajSubiect: Re: I'll be back , motherfucker !   I'll be back , motherfucker ! EmptyMier Sept 07, 2011 2:51 am

- Bună . zise Skyler uşor timidă , însă continuă să-i zâmbească . Era mult mai energic ca ea , asta se citea uşor pe chipul lui şi din tonul vocii . Brusc , îşi mări ochii , recunoscându-l . I se năpusti în braţe , ascunzzându-şi chipul în pieptul lui .
Sus In jos
Anarchy Yvonne .

Anarchy Yvonne .


Mesaje : 154
Data de inscriere : 06/09/2011

I'll be back , motherfucker ! Empty
MesajSubiect: Re: I'll be back , motherfucker !   I'll be back , motherfucker ! EmptyMier Sept 07, 2011 3:01 am

Chicoti amuzat .
- Chiar aşa de mult m - am schimbat ? întrebă amuzat şi o îmbrăţişă strâns . Ştiam eu . Când a zis Sirius că merge să o vadă pe Yv , am bănuit că eşti şi tu pe aici , spuse vesel .
Sus In jos
Skyler

Skyler


Mesaje : 34
Data de inscriere : 07/09/2011

I'll be back , motherfucker ! Empty
MesajSubiect: Re: I'll be back , motherfucker !   I'll be back , motherfucker ! EmptyMier Sept 07, 2011 3:07 am

- Sirius e pe aici ? întrebă ea , aeriană brusc . Da , trebuia să admită , fratele mai mare a lui Silver era cel după care Skyler era topită ~ adică îndrăgostită . Defapt , era de ambii fraţii Black , doar că pentru Sirius avea o sensibilitate mai mare . Oftă şi îl pupă scurt pe brunet pe obrazz , trăgându-l în cameră .
Sus In jos
Anarchy Yvonne .

Anarchy Yvonne .


Mesaje : 154
Data de inscriere : 06/09/2011

I'll be back , motherfucker ! Empty
MesajSubiect: Re: I'll be back , motherfucker !   I'll be back , motherfucker ! EmptyMier Sept 07, 2011 3:49 am

Deveni serios , imediat cum aceasta pomenii de fratele lui şi se dădu mai în spate , evident fără a o mai ţine în braţe . O privi preţ de câteva secunde , apoi strâmbă din nas , nemulţumit . Mda , ce deobicei Sirius . Câteodată nu - şi suporta fratele chiar deloc .
- De ce mă întrebi pe mine ? Nu - s eu curierul tău ca să - ţi aduc veşti , murură pe un ton plin de venin şi îi întoarse spatele , privind pe fereastră . Ei bine , dacă el era exact ocupul lui Sirius , un lucru îl aveau în comun ~ răutatea .
Sus In jos
Skyler

Skyler


Mesaje : 34
Data de inscriere : 07/09/2011

I'll be back , motherfucker ! Empty
MesajSubiect: Re: I'll be back , motherfucker !   I'll be back , motherfucker ! EmptyMier Sept 07, 2011 10:54 am

Era uimită să audă acele cuvinte pline de venin din gura lui , şi chiar să-l vadă evitând-o . Oftă supărată şi se întoarse după el , apărându-i în faţă . De această dată reuşi să-l ia în braţe , când el era neatent .
- Îmi pare rău , Silveru' meu . îi spuse pe un ton plângăcios şi chiar îşi ascunse capul în pieptul lui . Dacă te face fericit , n-am să-i mai pronunţ numele . Şi nici n-o să mă mai gândesc a el ! continuă , ceva mai veselă .
Sus In jos
Anarchy Yvonne .

Anarchy Yvonne .


Mesaje : 154
Data de inscriere : 06/09/2011

I'll be back , motherfucker ! Empty
MesajSubiect: Re: I'll be back , motherfucker !   I'll be back , motherfucker ! EmptyMier Sept 07, 2011 11:00 am

- Să fim serioşi Skyler , nu e prima oară când spui că nu te mai gândeşti la el . Mă rog , dacă tu chiar crezi că Sirius se va uita la tine , având în vedere că ai cinşpe ani , atunci succes . Casă de piatră de pe acum , spuse cu tonu - i sec şi o împinse cu blândeţe de lângă el . O privi câteva clipe , apoi se uită din nou pe fereastră .
Sus In jos
Skyler

Skyler


Mesaje : 34
Data de inscriere : 07/09/2011

I'll be back , motherfucker ! Empty
MesajSubiect: Re: I'll be back , motherfucker !   I'll be back , motherfucker ! EmptyMier Sept 07, 2011 11:33 am

De această dată , fu şocată de cuvintele lui . Pe faţa ei apăru un zâmbet trist şi înţelegător . Doamne cât de multă dreptate putea avea . Oftă din toţi rărunchii şi se trânti pe pat , strângând o pernă în braţe .
Sus In jos
Anarchy Yvonne .

Anarchy Yvonne .


Mesaje : 154
Data de inscriere : 06/09/2011

I'll be back , motherfucker ! Empty
MesajSubiect: Re: I'll be back , motherfucker !   I'll be back , motherfucker ! EmptyMier Sept 07, 2011 11:42 am

Îşi ciufuli părul absent . Îi pierise cheful de tot şi vroia să meargă acasă . Trebuia să pomenească ea repede de fratele lui . Pufni enervat , şi - şi muşcă buza .
- Eu mă duc acasă . Ne vedem mai târziu , cred , spuse şi se întoarse , îndreptându - se spre uşă .
Sus In jos
Skyler

Skyler


Mesaje : 34
Data de inscriere : 07/09/2011

I'll be back , motherfucker ! Empty
MesajSubiect: Re: I'll be back , motherfucker !   I'll be back , motherfucker ! EmptyMier Sept 07, 2011 11:47 am

- Nu , stai . îi şopti şi apăru în faţa uşii , blocând-o cu corpul său micuţ . Îmi pare rău rău rău ! Chiar nu vroiam să te supăr . Ştii că nu aş vrea niciodată să-i fac aşa ceva stăpânului meu . continuă Skyler , şi îşi plecă capul , ruşinată . Îi spunea " stăpân " pentru că pe el îl ajuta de cele mai multe ori în ritualurile sale .
Sus In jos
Anarchy Yvonne .

Anarchy Yvonne .


Mesaje : 154
Data de inscriere : 06/09/2011

I'll be back , motherfucker ! Empty
MesajSubiect: Re: I'll be back , motherfucker !   I'll be back , motherfucker ! EmptyMier Sept 07, 2011 11:59 am

- La dracu Skyler , a câta oară se întâmplă asta ? Şi eu ca un prost ce sunt de fiecare dată trec cu vederea . Mereu , mereu Sirius în sus , Sirius în jos . Ei bine , rămâi cu el , spuse şi o dădu din uşă , ieşind pe hol . Murmură o înjurătură şi regretă că ieşise din casă .
Sus In jos
Skyler

Skyler


Mesaje : 34
Data de inscriere : 07/09/2011

I'll be back , motherfucker ! Empty
MesajSubiect: Re: I'll be back , motherfucker !   I'll be back , motherfucker ! EmptyMier Sept 07, 2011 12:01 pm

- Nici nu mă bagă în seamă , Silver ! ţipă după el şi deschise larg uşa , priviindu-l . Închise ochii şi oftă , ieşind pe hol . Nu am mai făcut niciodată aşa , minţi ! continuă blondina , încercând a se apăra în faţa atacurilor lui .
Sus In jos
Anarchy Yvonne .

Anarchy Yvonne .


Mesaje : 154
Data de inscriere : 06/09/2011

I'll be back , motherfucker ! Empty
MesajSubiect: Re: I'll be back , motherfucker !   I'll be back , motherfucker ! EmptyMier Sept 07, 2011 12:11 pm

- Da . Mereu micuţa Skyler are dreptate , iar cei din jur mint . Şi sora ta minte şi eu , şi toţi . Numai tu spui adevărul , spuse cu răceală şi o privi cu coada ochiului . Nu - i venea să creadă cât putea fi de ipocrită şi el care credea că Yvonne era cea cu nasul pe sus . Pufni dispreţuitor , apoi coborâ scările .
Sus In jos
Skyler

Skyler


Mesaje : 34
Data de inscriere : 07/09/2011

I'll be back , motherfucker ! Empty
MesajSubiect: Re: I'll be back , motherfucker !   I'll be back , motherfucker ! EmptyMier Sept 07, 2011 12:16 pm

Îl privi cum coboară scările şi apoi murmură o înjurătură , neinteligibilă . Se lipi cu spatele de uşă , închizând ochii . Poate brunetul avea dreptate ... Sau nu . Poate spusese toate acele cuvinte la nervi . Skyler îsi trecu mâna prin părul blond ca spicul de grâu .
Sus In jos
Anarchy Yvonne .

Anarchy Yvonne .


Mesaje : 154
Data de inscriere : 06/09/2011

I'll be back , motherfucker ! Empty
MesajSubiect: Re: I'll be back , motherfucker !   I'll be back , motherfucker ! EmptyMier Sept 07, 2011 12:20 pm

Se lovi de Sirius şi Yvonne îl salută veselă , dar îşi pierdu zâmbetul când îl văzu .
- Ce ai puştiule ? întrebă Sirius , încruntându - se uşor . Silver murmură ceva ca pentru el şi trecu pe lângă cei doi , mergând spre camera lui . Yvonne vru să meargă după el , dar brunetul o opri . Lasă - l , nu vei scoate nimic de la el , spuse şi fata oftă .
Sus In jos
Skyler

Skyler


Mesaje : 34
Data de inscriere : 07/09/2011

I'll be back , motherfucker ! Empty
MesajSubiect: Re: I'll be back , motherfucker !   I'll be back , motherfucker ! EmptyMier Sept 07, 2011 12:24 pm

O văzu pe sora sa în capătul scărilor şi i se aruncă în braţe , fără a spune ceva . Nu-i aruncă nici o privire lui Sirius , ci doar începând să suspine în braţele lui Yvonne . Nu-i păsa că probabil cei doi fraţi Black râdeau de ea şi că sora sa ar fi putut s-o dea la o parte . Micuţa Skyler avea nevoie de susţinere , mai ales că era oarecum instabilă emoţional .
Sus In jos
Anarchy Yvonne .

Anarchy Yvonne .


Mesaje : 154
Data de inscriere : 06/09/2011

I'll be back , motherfucker ! Empty
MesajSubiect: Re: I'll be back , motherfucker !   I'll be back , motherfucker ! EmptyMier Sept 07, 2011 12:34 pm

- Hei , ce ai ? întrebă Yv şi o îmbrăţişă , mângâind - o pe cap . Trase aer în piept şi Sirius o privi confuz . Îi făcu semn că merge jos , la fratele lui , iar bruneta aprobă , trăgând - o uşor pe Skyler în cameră . O mângâie pe cap , oftând .
Sus In jos
Skyler

Skyler


Mesaje : 34
Data de inscriere : 07/09/2011

I'll be back , motherfucker ! Empty
MesajSubiect: Re: I'll be back , motherfucker !   I'll be back , motherfucker ! EmptyMier Sept 07, 2011 12:40 pm

- A spus că .. şi făcu o pauză în care îşi trase nasul zgomotos , sunt ipocrită ! Adică asta s-a înţeles . Skyler se trânti pe burtă , începând să plângă . Părul îi căzu pe faţă , însă blondina nu se obosi să-l mai înlăture .
Sus In jos
Anarchy Yvonne .

Anarchy Yvonne .


Mesaje : 154
Data de inscriere : 06/09/2011

I'll be back , motherfucker ! Empty
MesajSubiect: Re: I'll be back , motherfucker !   I'll be back , motherfucker ! EmptyMier Sept 07, 2011 12:49 pm

O privi încruntată . Ei bine , dacă ceva nu suporta mai mult pe acea lumea , era faptul că cineva se lega de surioara ei .
- Cine a îndrăznit ? Spune - mi şi promit că - l fac să vadă lumea de dincolo , mârâi şi se aşeză lângă ea , privind - o cu blândeţe .
Sus In jos
Skyler

Skyler


Mesaje : 34
Data de inscriere : 07/09/2011

I'll be back , motherfucker ! Empty
MesajSubiect: Re: I'll be back , motherfucker !   I'll be back , motherfucker ! EmptyMier Sept 07, 2011 12:53 pm

- Nimeni . zise ea brusc , făcând ochii mari . Se şterse la ochi , însă un alt val de lacrimi îi inundară ochii şi o făcu să se trântească la loc , strângând perna între picioare . Credea că sora ei ştia deja , dar după acea ameninţare , mai bine că nu aflase .
Sus In jos
Anarchy Yvonne .

Anarchy Yvonne .


Mesaje : 154
Data de inscriere : 06/09/2011

I'll be back , motherfucker ! Empty
MesajSubiect: Re: I'll be back , motherfucker !   I'll be back , motherfucker ! EmptyMier Sept 07, 2011 12:59 pm

- Nu mă minţi Skyler , că aflu singură şi va fi mai rău , spuse şi se încruntă ridicându - se în picioare . Avea o vagă presimţire că avea legătură cu Silver , aşa că îi trimise un mesaj lui Sirius , apoi o privi pe blondină .
Sus In jos
Skyler

Skyler


Mesaje : 34
Data de inscriere : 07/09/2011

I'll be back , motherfucker ! Empty
MesajSubiect: Re: I'll be back , motherfucker !   I'll be back , motherfucker ! EmptyMier Sept 07, 2011 1:02 pm

- S - Silver . mormăi Skyler , şi se ridică oarecum , ţinându-se de marginea patului . Blondina îşi prinse sora de mână , priviind-o ca un căţeluş în ochii . Dar lasă-l , te rog . continuă ea , rugătoare .
Sus In jos
Continut sponsorizat





I'll be back , motherfucker ! Empty
MesajSubiect: Re: I'll be back , motherfucker !   I'll be back , motherfucker ! Empty

Sus In jos
 
I'll be back , motherfucker !
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Crucify sorrow  :: Home :: Camere-
Mergi direct la: