Crucify sorrow
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Crucify sorrow

I'll bite you to death.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Tears of blood ...

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Anarchy Yvonne .

Anarchy Yvonne .


Mesaje : 154
Data de inscriere : 06/09/2011

Tears of blood ... Empty
MesajSubiect: Tears of blood ...   Tears of blood ... EmptyMier Sept 07, 2011 11:48 am

~ Silver & Sirius ~

Sirius ieşi pe balcon , având pachetul de ţigări în mână . Îşi ciufuli părul negru şi se aşeză pe balustradă , aşteptându - şi fratele cu acea ciocolată caldă .
- Vi odată ? ţipă , ştiind că îl aude . Îl auzi mormăind ceva şi râse amuzat , aprinzându - şi o ţigare . Trase un fum din ea şi chiar atunci Silver apăru în spatele lui , întinzându - i o cană , fierbinte . Îi mulţumi şi luă o gură din lichidul maroniu .
Sus In jos
Skyler

Skyler


Mesaje : 34
Data de inscriere : 07/09/2011

Tears of blood ... Empty
MesajSubiect: Re: Tears of blood ...   Tears of blood ... EmptyMier Sept 07, 2011 11:52 am

Se strecură afară din bucătărie , reuşind oarecum să scape de sora sa mai mare ce-o bătea la cap . Oftă enervată şi ieşi pe balcon , având nişte pături în braţe şi căştile în urechi . Se aşeză pe jos , într-un colţ . Îi observă pe cei doi fraţi Black , Sirius şi Silver în celălalt capăt şi îi strigă , veselă :
- Nu băgaţi lumea în seamă , hă ? şi se îmbufnă prosteşte , înconjurându-şi corpul cu o pătură .
Sus In jos
Anarchy Yvonne .

Anarchy Yvonne .


Mesaje : 154
Data de inscriere : 06/09/2011

Tears of blood ... Empty
MesajSubiect: Re: Tears of blood ...   Tears of blood ... EmptyMier Sept 07, 2011 12:07 pm

Sirius îşi îndreptă privirea spre fată .
- Pe unde e sorta ? întrebă , sărind pe podeaua rece a balconului . Privi în jur şi îl văzu pe Silver ce se uita în altă parte , numai la Skyler nu . Ridică o sprânceană , privindu - i când pe unul , când pe celălalt .
Sus In jos
Skyler

Skyler


Mesaje : 34
Data de inscriere : 07/09/2011

Tears of blood ... Empty
MesajSubiect: Re: Tears of blood ...   Tears of blood ... EmptyMier Sept 07, 2011 12:09 pm

Îl privi pe Silver şi oftă , ştiind de ce e supărat . Întrebarea brunetului o trezi din visare şi o făcu să-şi scuture capul , ameţită . Se îndreptă de spate şi trase aer în piept .
- În bucătărie . Vorbeşte singură , cred . Skyler îi răspunse rapid , şi îi mai aruncă o privire fratelui lui Sirius .
Sus In jos
Anarchy Yvonne .

Anarchy Yvonne .


Mesaje : 154
Data de inscriere : 06/09/2011

Tears of blood ... Empty
MesajSubiect: Re: Tears of blood ...   Tears of blood ... EmptyMier Sept 07, 2011 12:17 pm

- Ai lăsat - o repede acolo . Vai , vai , rea mai eşti , spuse şi râse , îndreptându - se spre uşă . Merg să - i ţin de urât , adăugă şi dispăru rapid .
- Vin şi eu , ţipă Silver , dar răspunsul fratelui său , ce îi spunea să stea acolo , îl făcu să înjure printre dinţi . Îşi dăud ochii peste cap şi luă o gură din cană .
Sus In jos
Skyler

Skyler


Mesaje : 34
Data de inscriere : 07/09/2011

Tears of blood ... Empty
MesajSubiect: Re: Tears of blood ...   Tears of blood ... EmptyMier Sept 07, 2011 12:22 pm

- O să fie fericită . îi zise blondina lui Sirius şi îi aruncă un zâmbet dulce , ce putea înmuia pe oricine . Când brunetul ieşi pe uşă , Skyler sări din culcuşul său şi veni spre brunetul ce stătea mai departe de ea . Trase aer în piept .
Sus In jos
Anarchy Yvonne .

Anarchy Yvonne .


Mesaje : 154
Data de inscriere : 06/09/2011

Tears of blood ... Empty
MesajSubiect: Re: Tears of blood ...   Tears of blood ... EmptyMier Sept 07, 2011 12:30 pm

Din nou îl auzi pe Sirius spunând că oricine ar fi şi îşi dădu ochii peste cap . Se aşeză pe balustradă , privind cerul negru al nopţii . Nu avea chef să vorbească , mai ales cu ea . Lăsă cana pe masa din spatele lui .
Sus In jos
Skyler

Skyler


Mesaje : 34
Data de inscriere : 07/09/2011

Tears of blood ... Empty
MesajSubiect: Re: Tears of blood ...   Tears of blood ... EmptyMier Sept 07, 2011 12:32 pm

Veni în spatele lui tip-til şi se lipi de el cu tot corpul , lăsându-şi fruntea în omoplatul său . Ştia că o va da la o parte , însă nu-i păsa în acel moment . Skyler trase aer în piept , din nou .
- Îmi pare rău , Silver .
Sus In jos
Anarchy Yvonne .

Anarchy Yvonne .


Mesaje : 154
Data de inscriere : 06/09/2011

Tears of blood ... Empty
MesajSubiect: Re: Tears of blood ...   Tears of blood ... EmptyMier Sept 07, 2011 12:37 pm

- Nu - mi pasă . Dă - te şi lasă - mă , spuse pe un ton sec şi dur , fără să - şi ia privirea de la cer . Îşi prinse chipul în palme , simţindu - şi capul bubuind şi murmură ceva nemulţumit . Şi totuşi de ce naiba se purta aşa . Oftă .
Sus In jos
Skyler

Skyler


Mesaje : 34
Data de inscriere : 07/09/2011

Tears of blood ... Empty
MesajSubiect: Re: Tears of blood ...   Tears of blood ... EmptyMier Sept 07, 2011 12:41 pm

- Eşti un idiot , Silver Black . Skyler vorbea încet , oarecum temătoare . Chiar dacă el îi spusese să se dea , blondina nu o făcu , ba chiar îl strânse mai tare în braţe şi-şi afundă capul în tricoul său .
Sus In jos
Anarchy Yvonne .

Anarchy Yvonne .


Mesaje : 154
Data de inscriere : 06/09/2011

Tears of blood ... Empty
MesajSubiect: Re: Tears of blood ...   Tears of blood ... EmptyMier Sept 07, 2011 12:51 pm

- Mersi . Măcar eu nu mint , spuse şi până la urmă dispări de acolo , pentru a scăpa de ea . Lăsă cana pe masă şi sări peste balustradă , aterizând cu uşurinţă jos . Îşi băgă mâinile în buzunare , privind înainte .
Sus In jos
Skyler

Skyler


Mesaje : 34
Data de inscriere : 07/09/2011

Tears of blood ... Empty
MesajSubiect: Re: Tears of blood ...   Tears of blood ... EmptyMier Sept 07, 2011 12:55 pm

Syler se aplecă peste balustradă , priviindu-i umbra . Trase aer în piept şi ţipă , încă o dată , că e un idiot . Trase aer în piept şi apoi îl dădu afară , făcând un zgomot destul de puternic . Oftă . Chiar atât de proastă fusese ?
Sus In jos
Anarchy Yvonne .

Anarchy Yvonne .


Mesaje : 154
Data de inscriere : 06/09/2011

Tears of blood ... Empty
MesajSubiect: Re: Tears of blood ...   Tears of blood ... EmptyMier Sept 07, 2011 1:07 pm

Cei doi care erau în bucătărie auziră glasul ascuţit al blondei şi apărură pe balcon .
- Ce pulpa mea aveţi băi ? Treziţi lumea , aţi înebunit ? Skyler , nu eşti întreagă la cap ? întrebă Sirius încruntându - se şi imediat simţi o puternică palmă peste ceafă de la Yvonne . Înjură printre dinţi , începând să se frece în acel loc .
Sus In jos
Skyler

Skyler


Mesaje : 34
Data de inscriere : 07/09/2011

Tears of blood ... Empty
MesajSubiect: Re: Tears of blood ...   Tears of blood ... EmptyMier Sept 07, 2011 1:10 pm

Se întoarse spre cei doi , îi privi scurt şi ieşi din balcon , trecând printre ei . Se frecă la ochi , încercând să-şi revină . Se trânti pe o canapea din sufragerie , cu faţa adâncită într-o pernă moale . Blonda trase aer în piept şi suspină .
Sus In jos
Anarchy Yvonne .

Anarchy Yvonne .


Mesaje : 154
Data de inscriere : 06/09/2011

Tears of blood ... Empty
MesajSubiect: Re: Tears of blood ...   Tears of blood ... EmptyMier Sept 07, 2011 1:12 pm

Brunetul se uită la Silver şi îi ordonă imediat să se prezinte în sufragerie . Yvonne ajunse acolo imediat şi se aşeză lângă sora ei .
- Iar v - aţi certat ? întrebă şi oftă uşor , privind - o calmă . O înebuneau cei doi , şi era cam stresant .
Sus In jos
Skyler

Skyler


Mesaje : 34
Data de inscriere : 07/09/2011

Tears of blood ... Empty
MesajSubiect: Re: Tears of blood ...   Tears of blood ... EmptyMier Sept 07, 2011 1:14 pm

- Defapt , eram certaţi de ceva zile ... răspunse blondina , foarte mecanic . Se întoarse pe spate şi îi luă mâna surorii ei . Poate chiar sunt ipocrită , Yvy . îi şopti aceasta şi închise ochii .
Sus In jos
Anarchy Yvonne .

Anarchy Yvonne .


Mesaje : 154
Data de inscriere : 06/09/2011

Tears of blood ... Empty
MesajSubiect: Re: Tears of blood ...   Tears of blood ... EmptyMier Sept 07, 2011 1:15 pm

- Ipocrită nu este chiar cuvântul potrivit . Doar că l - ai rănit , spuse bruneta şi oftă . Chiar atunci cei doi fraţi intrară pe uşă şi Yvonne se ridică , lăsându - l pe Silver să stea lângă sora ei .
Sus In jos
Skyler

Skyler


Mesaje : 34
Data de inscriere : 07/09/2011

Tears of blood ... Empty
MesajSubiect: Re: Tears of blood ...   Tears of blood ... EmptyMier Sept 07, 2011 1:18 pm

Între-deschise un ochi cât s-o vadă pe sora ei ridicându-se şi pe Silver şi Sirius intrând în cameră . Oftă şi îşi închise ochii din nou , încercând să nu facă vreo prostie . Da , chiar îl rănise pe brunet , şi îi părea rău de asta .
Sus In jos
Anarchy Yvonne .

Anarchy Yvonne .


Mesaje : 154
Data de inscriere : 06/09/2011

Tears of blood ... Empty
MesajSubiect: Re: Tears of blood ...   Tears of blood ... EmptyMier Sept 07, 2011 1:33 pm

- Bun , voi doi mai bine aţi începe să vorbiţi , până nu vă iau pe amândoi şi vă dau cap în cap de vă satur de certuri şi tâmpenii din astea , spuse Sirius serios , iar Yvonne se abţinu să nu râdă . Da , era amuzant să - i vezi pe cei doi fâstâcindu - se şi de asemenea să ai în faţă uhn Sirius enervat la culme .
Sus In jos
Skyler

Skyler


Mesaje : 34
Data de inscriere : 07/09/2011

Tears of blood ... Empty
MesajSubiect: Re: Tears of blood ...   Tears of blood ... EmptyMier Sept 07, 2011 1:37 pm

- Nu vreau , mormăi ea încet şi pe un ton rece , nespecific ei . Şi totuşi , de frica lui Sirius , se întoarse spre fratele brunetului şi deschise gura . Skyler vroia să spună ceva , însă şi-o închise la fel de repede , neştiind ce să zică .
Sus In jos
Anarchy Yvonne .

Anarchy Yvonne .


Mesaje : 154
Data de inscriere : 06/09/2011

Tears of blood ... Empty
MesajSubiect: Re: Tears of blood ...   Tears of blood ... EmptyMier Sept 07, 2011 1:53 pm

Yvonne mârâi nemulţumită . Ei bine , nici ei nu îi convenea ce se întâmpla şi evident că o vam enerva asta .
- Unu dintre voi să vorbească , până nu mă enervez eu şi vă trimit într - o călătorie dus - întors în lumea de dincolo , spuse serioasă .
Sus In jos
Skyler

Skyler


Mesaje : 34
Data de inscriere : 07/09/2011

Tears of blood ... Empty
MesajSubiect: Re: Tears of blood ...   Tears of blood ... EmptyMier Sept 07, 2011 1:59 pm

- Ce oameni ... zise ea şi apoi se întoarse mai bine înspre el . Deci , eu ... începu Skyler , dar făcu o pauză pentru respirat ; Îmi pare rău de tot ce am zis şi că am fost ipocrită . îi spuse brunetului , apoi roşi .
Sus In jos
Anarchy Yvonne .

Anarchy Yvonne .


Mesaje : 154
Data de inscriere : 06/09/2011

Tears of blood ... Empty
MesajSubiect: Re: Tears of blood ...   Tears of blood ... EmptyMier Sept 07, 2011 2:08 pm

Silver le aruncă o privirea fulgerătoare celor doi şi trase aer în piept .
- Îmi pare rău pentru cum m - am purtat , spuse mai mult şoptit şi o privi cu coada ochiului , muşcându - şi buza . ERa drăguţă când roşea .
Sus In jos
Skyler

Skyler


Mesaje : 34
Data de inscriere : 07/09/2011

Tears of blood ... Empty
MesajSubiect: Re: Tears of blood ...   Tears of blood ... EmptyMier Sept 07, 2011 2:19 pm

Faţa i se lumină brusc , apoi se năpusti asupra lui . Îl îmbrăţişă strâns , încolăcindu-şi mâinile în jurul gâtului său . Îl pupă scurt pe obraz , zâmbiind .
- Deci nu maisuntem certaţi ? Skyler îşi repeta în gând că era real , nesigură .
Sus In jos
Anarchy Yvonne .

Anarchy Yvonne .


Mesaje : 154
Data de inscriere : 06/09/2011

Tears of blood ... Empty
MesajSubiect: Re: Tears of blood ...   Tears of blood ... EmptyMier Sept 07, 2011 2:22 pm

Yv şi Sirius începură să râdă amuzaţi .
- Nu , nu mai suntem , spuse brunetul , îmbrăţişând - o la rându - i . Îşi afundă chipul în părul ei blond ce - i plăcea atât de mult şi zâmbi vesel .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Tears of blood ... Empty
MesajSubiect: Re: Tears of blood ...   Tears of blood ... Empty

Sus In jos
 
Tears of blood ...
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Crucify sorrow  :: Home :: Balcon-
Mergi direct la: