Crucify sorrow
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Crucify sorrow

I'll bite you to death.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

  As we dance with the devil tonight.

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Valkjra

Valkjra


Mesaje : 78
Data de inscriere : 06/09/2011

 As we dance with the devil tonight. Empty
MesajSubiect: As we dance with the devil tonight.    As we dance with the devil tonight. EmptyMier Sept 07, 2011 12:38 pm

Râsete de copil, glasuri dulci si ademenitoare, priviri stralucitoare si zambete seducatoare. Si parul de foc dansand in aer, in timp ce trupul plapand se pierdea intr-un dans fara sfarsit, picioarele desculte calcau iarba, anemonele albe, pe care cadeau picaturi de sange de fiecare data cand talpa atingea petalele. Bratale erau intinse in aer, degetele rasfirate, desi tinea in mana dreapta o esarfa de un rosu-sangeriu intens, care flutura senzual in aer.
- N-ai sa ma prinzi niciodata, niciodata ! glasul dulce al lui Lily se auzi, apoi rasetul de copil si privirea diavoleasca se isi facura simtite prezenta. Roscata se opri, cu mainile ridicate spre cerul intunecat, dar pe care luna plina stralucea mandra.
Fratele ei mai mare o privea de departe, dar nu ii acorda atentie, fumand linistit.
Sus In jos
Anarchy Yvonne .

Anarchy Yvonne .


Mesaje : 154
Data de inscriere : 06/09/2011

 As we dance with the devil tonight. Empty
MesajSubiect: Re: As we dance with the devil tonight.    As we dance with the devil tonight. EmptyMier Sept 07, 2011 12:48 pm

O scoase pe Yvonne din casă , căci auzise că îi era rău şi se hotărâ să o ducă prin aproprierea lacului , unde aerul era mai curat . Sirius parcă maşina şi ieşi , îndemnând - o şi pe micuţa lui " surioară " să facă acelaşi lucru . Trase aer în piept şi auzi un glas frumos , ceea ce îl făcu să zâmvbească . Yvonne tresări şi avu o scurtă strălucire în ochi , căci nu era singura fată de pe acolo , iar reacţia ei , îi provocă râsul brunetului . Îi făcu semn să - l urmeze şi începu să meargă spre locul de unde venea sunetul .
Sus In jos
Valkjra

Valkjra


Mesaje : 78
Data de inscriere : 06/09/2011

 As we dance with the devil tonight. Empty
MesajSubiect: Re: As we dance with the devil tonight.    As we dance with the devil tonight. EmptyMier Sept 07, 2011 9:35 pm

Lily auzi pasi si se intoarse frumusel si repede catre cei doi. Zambetul ii ramase pe chip si privirea verzuie, ce avea o stralucire apartae , licari intr-un mod jucaus din nou. Tanara alerga pana la ei, razand copilareste.
- Vaai ! Lume noua ! ii privi ea pe cei doi necunoscuti cu ochii mari, iar Ryan se ridica si veni lent dupa micuta lui surioara.
Sus In jos
Anarchy Yvonne .

Anarchy Yvonne .


Mesaje : 154
Data de inscriere : 06/09/2011

 As we dance with the devil tonight. Empty
MesajSubiect: Re: As we dance with the devil tonight.    As we dance with the devil tonight. EmptyJoi Sept 08, 2011 12:22 am

Sirius zâmbi cald în timp ce Yv , se agăță copilărește de brațul lui , privindu - i pe cei doi . Băiatul o privi și clătină amuzat din cap , iar fata îi scoase limba.
- Sper că nu deramjăm , nu - i așa ? întrebă brunetul cu glasu - i fermecător , privind - o pe roșcată .
Sus In jos
Valkjra

Valkjra


Mesaje : 78
Data de inscriere : 06/09/2011

 As we dance with the devil tonight. Empty
MesajSubiect: Re: As we dance with the devil tonight.    As we dance with the devil tonight. EmptyJoi Sept 08, 2011 1:36 am

- Nah, deloc , deloc ! Ba chiar ne bucurăm să vă vedem, nu, Ryan ? se întoarse Lily spre fratele ei, iar tânărul doar dădu din cap, zâmbiind politicos.
Lily chicoti plină de gingăşie şi îi privi pe cei doi printre genele lungi.
Sus In jos
Anarchy Yvonne .

Anarchy Yvonne .


Mesaje : 154
Data de inscriere : 06/09/2011

 As we dance with the devil tonight. Empty
MesajSubiect: Re: As we dance with the devil tonight.    As we dance with the devil tonight. EmptyJoi Sept 08, 2011 1:52 am

Brunetul surâse ușor , ciufulindu - și părul .
- Eu sunt Sirius , iar ea este Yvonne , suriaoara mea mai mică , spuse vesel și tânăra aprobă scurt , zâmbind dulce , privindu - i pe cei doi . Fata trase aer în piept și o privi pe roșcată .
Sus In jos
Valkjra

Valkjra


Mesaje : 78
Data de inscriere : 06/09/2011

 As we dance with the devil tonight. Empty
MesajSubiect: Re: As we dance with the devil tonight.    As we dance with the devil tonight. EmptyJoi Sept 08, 2011 1:58 am

- Ryan, Lily ! Şi suntem încântaţi de cunoştiinţă. Oh. Alex...sau Ryan, e fratele meu mai mare ! zâmbeşte roşcata la fel şi îşi duce mâinile la spate, păstrându'şi zâmbetul dulce, de rău augur, în timp ce Ryan Alexander veni în spatele ei şi îşi stinse ţigara.
Sus In jos
Anarchy Yvonne .

Anarchy Yvonne .


Mesaje : 154
Data de inscriere : 06/09/2011

 As we dance with the devil tonight. Empty
MesajSubiect: Re: As we dance with the devil tonight.    As we dance with the devil tonight. EmptyJoi Sept 08, 2011 2:22 am

- Ne bucurăm să vă cunoaștem , spuse Yvonne și zâmbi cald , privindu - i pe cei doi . Sirius aprobă scurt și își pipăi buzunarele , în căutarea pachetului de țigări . Îl găsi după câteva momente și - și aprinse una , lăsând fumul să se împrăștie în zare .
Sus In jos
Continut sponsorizat





 As we dance with the devil tonight. Empty
MesajSubiect: Re: As we dance with the devil tonight.    As we dance with the devil tonight. Empty

Sus In jos
 
As we dance with the devil tonight.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Crucify sorrow  :: Out Of The City :: Lacuri-
Mergi direct la: