Crucify sorrow
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Crucify sorrow

I'll bite you to death.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 I am a world before I am a man.

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Absinthion

Absinthion


Mesaje : 148
Data de inscriere : 05/09/2011
Localizare : Hell. -.-

I am a world before I am a man. Empty
MesajSubiect: I am a world before I am a man.   I am a world before I am a man. EmptyJoi Sept 08, 2011 12:51 am

Cu pasi calm si linistiti, inainta Byakuran printre copacii ce se inaltau falnici catre cerul plin de stele. Luna stralucea si ea mandra pe cer, ceea ce pentru o secunda sau mai multe il facu pe tanar sa priveasca indelung catre aceasta. Se rezema linistit de trunchiul unui copaci si isi scoase pachetul de tigari, aprinzandu-si un tutun si trase cu pofta din acesta. Acesta era un obicei prost de care nu se putea lasa chiar deloc, oricat de mult ar fi vrut.
Sus In jos
Anarchy Yvonne .

Anarchy Yvonne .


Mesaje : 154
Data de inscriere : 06/09/2011

I am a world before I am a man. Empty
MesajSubiect: Re: I am a world before I am a man.   I am a world before I am a man. EmptyJoi Sept 08, 2011 1:30 am

Panty ieși din cameră ca si cum s - ar ascunde de cineva și sări pe pământul umed , aterizând perfect în picioare . Începu să meargă încet , fără a știu cu uxactitate unde și - și ridicăprivirea spre cerul negru al nopții , privind calmă , luna . Pașii o purtară spre pădure , iar fata surâse blând , privind coroanele copacilor ce se distingeau pe fundalul negru al cerului .
Sus In jos
Absinthion

Absinthion


Mesaje : 148
Data de inscriere : 05/09/2011
Localizare : Hell. -.-

I am a world before I am a man. Empty
MesajSubiect: Re: I am a world before I am a man.   I am a world before I am a man. EmptyJoi Sept 08, 2011 1:32 am

Byakuran se lasa usor in jos, continuand sa-si fumeze tigara cu pofta si incepu sa faca cerculete de fum in aer, fara sa-si ia privirea de la luna. Simti prezenta unei persoane dar pe moment prefera sa nu spuna nimic.
Sus In jos
Anarchy Yvonne .

Anarchy Yvonne .


Mesaje : 154
Data de inscriere : 06/09/2011

I am a world before I am a man. Empty
MesajSubiect: Re: I am a world before I am a man.   I am a world before I am a man. EmptyJoi Sept 08, 2011 2:12 am

Simți prezența cuiva și clipi de mai multe ori , privind în jur . Nu se obosi însă , că meargă pentru a vedea cine era și continuă să se plimbe , privind absentă pământul . Își strânse hanoracul în jurul trupului și trase aer în piept , oftând ușor , fără a ști de ce .
Sus In jos
Absinthion

Absinthion


Mesaje : 148
Data de inscriere : 05/09/2011
Localizare : Hell. -.-

I am a world before I am a man. Empty
MesajSubiect: Re: I am a world before I am a man.   I am a world before I am a man. EmptyJoi Sept 08, 2011 7:15 am

Tanarul inchise ochii ca si cand si-ar fi dorit sa doarma, tinand tigara intre buze. Totusi, statu cateva clipe bune asa dar isi stramba nasul si se ridica brusc de jos, luand-o incet la pas in timp ce-si cufunda mainile in buzunarele blugilor. Cum isi plimba privirea intr-o parte si in alta, observa o tanara la cativa pasi de el. Isi arcui o spranceana si sufla fumul in aer.
- Buna. spuse scurt si calm, cel putin asa se simtea pe moment.
Sus In jos
Anarchy Yvonne .

Anarchy Yvonne .


Mesaje : 154
Data de inscriere : 06/09/2011

I am a world before I am a man. Empty
MesajSubiect: Re: I am a world before I am a man.   I am a world before I am a man. EmptyJoi Sept 08, 2011 7:20 am

Tresări şi se întoarse spre cel care vorbi , răsuflând uşurată pe moment . Surâse finuţ , dându - şi părul blond pe spate .
- Bună , spuse la rându - i , ridicându - şi mâna albicioasă , în aer , ca un fel de salut . Trase aer în piept , privindu - l atentă şi îl analiză câteva clipe .
Sus In jos
Absinthion

Absinthion


Mesaje : 148
Data de inscriere : 05/09/2011
Localizare : Hell. -.-

I am a world before I am a man. Empty
MesajSubiect: Re: I am a world before I am a man.   I am a world before I am a man. EmptyJoi Sept 08, 2011 7:23 am

- Te-ai speriat? clipi de cateva ori cand ii vazu reactia si isi lua tutunul dintre buze, sufland fumul in directia opusa tinerei, apoi ridica si el mana in acelasi fel cum o facuse si ea.
Sus In jos
Anarchy Yvonne .

Anarchy Yvonne .


Mesaje : 154
Data de inscriere : 06/09/2011

I am a world before I am a man. Empty
MesajSubiect: Re: I am a world before I am a man.   I am a world before I am a man. EmptyJoi Sept 08, 2011 7:24 am

- Doar puţin . Ştia că mai e cineva pe aici , dar nu mă aşteptam să mă dau nas în nas cu el , să spunem aşa , spuse şi clipi de câteva ori , dând drumul hanoracului , ce - l strângea cu braţele în jurul trupului ei mic .
Sus In jos
Absinthion

Absinthion


Mesaje : 148
Data de inscriere : 05/09/2011
Localizare : Hell. -.-

I am a world before I am a man. Empty
MesajSubiect: Re: I am a world before I am a man.   I am a world before I am a man. EmptyJoi Sept 08, 2011 7:30 am

- Hmm.. n-am vrut sa te sperii, sincer! isi arcui ambele sprancene si o privi calm dar totusi senin pe blondina, apoi afisa un mic zambet. Singurica prin locurile astea?
Sus In jos
Anarchy Yvonne .

Anarchy Yvonne .


Mesaje : 154
Data de inscriere : 06/09/2011

I am a world before I am a man. Empty
MesajSubiect: Re: I am a world before I am a man.   I am a world before I am a man. EmptyJoi Sept 08, 2011 7:48 am

- Ştiu , ştiu , nu - ţi face griji , spuse şi surâse delicat , dându - şi câteva şuviţe blonde de pe chipul alb . Aprobă şi privi cerul câteva momente . După cum se vede . Prietena mea e plecată şi nu am avut cu cine să vin , adăugă .
Sus In jos
Absinthion

Absinthion


Mesaje : 148
Data de inscriere : 05/09/2011
Localizare : Hell. -.-

I am a world before I am a man. Empty
MesajSubiect: Re: I am a world before I am a man.   I am a world before I am a man. EmptyJoi Sept 08, 2011 7:56 am

- Mhm, inteleg.. ingana tanarul si dupa ultimul fum de tigara, arunca tutunul pe jos, calcandu-l cu varful papucului pentru a-l stinge. Acum ma ai pe mine! zambi acesta catre tanara, luand-o incet la pas.
Sus In jos
Anarchy Yvonne .

Anarchy Yvonne .


Mesaje : 154
Data de inscriere : 06/09/2011

I am a world before I am a man. Empty
MesajSubiect: Re: I am a world before I am a man.   I am a world before I am a man. EmptyJoi Sept 08, 2011 8:02 am

- Perfect ! exclamă blondina şi zâmbi dulce , începând să meargă uşor lângă el . Eu sunt Elisabeth , dar prietenii îmi spun Panty , spuse şi îşi întoarse privirea spre tânăr , zâmbind finuţ .
Sus In jos
Absinthion

Absinthion


Mesaje : 148
Data de inscriere : 05/09/2011
Localizare : Hell. -.-

I am a world before I am a man. Empty
MesajSubiect: Re: I am a world before I am a man.   I am a world before I am a man. EmptyJoi Sept 08, 2011 8:07 am

- Byakuran, incantat! zambi la fel tanarul catre blondina, pasind la fel de incet. Isi ridica din cand in cand privirea asupra lunii, fiind totusi fascinat de cerul plin de stele.
Sus In jos
Anarchy Yvonne .

Anarchy Yvonne .


Mesaje : 154
Data de inscriere : 06/09/2011

I am a world before I am a man. Empty
MesajSubiect: Re: I am a world before I am a man.   I am a world before I am a man. EmptyJoi Sept 08, 2011 8:13 am

- Plăcerea este de partea mea , spuse fata şi îşi duse braţele la spate , împreunându - le . Îşi ridică privirea spre cer , ochii ei mari , privind luna ce strălunea puternic în acea noapte . Trase aer în piept .
Sus In jos
Continut sponsorizat





I am a world before I am a man. Empty
MesajSubiect: Re: I am a world before I am a man.   I am a world before I am a man. Empty

Sus In jos
 
I am a world before I am a man.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Crucify sorrow  :: Out Of The City :: Padure-
Mergi direct la: