Crucify sorrow
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Crucify sorrow

I'll bite you to death.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 The secret side of me, I never let you see

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Absinthion

Absinthion


Mesaje : 148
Data de inscriere : 05/09/2011
Localizare : Hell. -.-

The secret side of me, I never let you see - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The secret side of me, I never let you see   The secret side of me, I never let you see - Pagina 2 EmptyMier Sept 07, 2011 12:34 am

- De ce ma tot tii de mana? intreba in cele din urma Rokudo, clatinand amuzat din cap. Si ne plimbam unde vedem cu ochii!
- Tsk! facu Hibari, clatinand din cap si pasi la fel de calm pe strada ce pentru cateva clipe era ingusta, in cum o lua la dreapta, ajunse pe o alee principala.
Sus In jos
Valkjra

Valkjra


Mesaje : 78
Data de inscriere : 06/09/2011

The secret side of me, I never let you see - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The secret side of me, I never let you see   The secret side of me, I never let you see - Pagina 2 EmptyMier Sept 07, 2011 12:40 am

- Fiindcă îmi place! Te deranjează...? Um, dacă vrei, îţi dau drumul ! îşi întoarse privirea către Rokudo, vrând să îi dea drumul de la mână. Pe unde vedem cu ochii...bine ! îşi păstră tânăra zâmbetul veselă.
Sus In jos
Absinthion

Absinthion


Mesaje : 148
Data de inscriere : 05/09/2011
Localizare : Hell. -.-

The secret side of me, I never let you see - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The secret side of me, I never let you see   The secret side of me, I never let you see - Pagina 2 EmptyMier Sept 07, 2011 12:47 am

- Nu sunt obisnuit sa ma tina cineva de mana, imi pare rau... isi retrase incet mana si o privi totusi bland pe bruneta.
Hibari isi scoase din buzunar un pachet de tigari si isi aprinse un tutun, tragand cu pofta un fum din acesta.
Sus In jos
Valkjra

Valkjra


Mesaje : 78
Data de inscriere : 06/09/2011

The secret side of me, I never let you see - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The secret side of me, I never let you see   The secret side of me, I never let you see - Pagina 2 EmptyMier Sept 07, 2011 12:50 am

- Nu e nimic, clătină finuţ din cap, apoi îşi duse ambele mâini la spate. Merse uşor şi elegant, uitându-se când la cei doi, când la drum, zâmbiind senină.
Sus In jos
Absinthion

Absinthion


Mesaje : 148
Data de inscriere : 05/09/2011
Localizare : Hell. -.-

The secret side of me, I never let you see - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The secret side of me, I never let you see   The secret side of me, I never let you see - Pagina 2 EmptyJoi Sept 08, 2011 12:56 am

Hibari isi scoase din buzunarul blugilor un pachet de tigari si isi aprinse o tigara, sufland fumul elegant totusi in aer.
Rokudo se uita in jurul sau atent, inchizand ochii atunci cand vantul incepu sa bata mai tare si o privi discret pe Mio care i se parea tare subtire imbracata.
- Nu ti-e frig asa? surase Rokudo, arcuind incet sprancenele.
Sus In jos
Valkjra

Valkjra


Mesaje : 78
Data de inscriere : 06/09/2011

The secret side of me, I never let you see - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The secret side of me, I never let you see   The secret side of me, I never let you see - Pagina 2 EmptyJoi Sept 08, 2011 1:38 am

- Ah, nu, nu ! clătină Mio din cap, deşi tremură uşor şi discret atunci când vântul începu să bată. Nu era bine îmbrăcată, purtând doar nişte pantaloni scurţi şi un tricou pe care scria ceva despre dragoste în coreeană.
Sus In jos
Absinthion

Absinthion


Mesaje : 148
Data de inscriere : 05/09/2011
Localizare : Hell. -.-

The secret side of me, I never let you see - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The secret side of me, I never let you see   The secret side of me, I never let you see - Pagina 2 EmptyJoi Sept 08, 2011 1:46 am

- Aha, cu siguranta! clatina din cap Rokudo si isi dadu haina jos, punand-o pe umerii fetei. Hibari clatina din cap si isi fuma linistit tutunul.
Sus In jos
Valkjra

Valkjra


Mesaje : 78
Data de inscriere : 06/09/2011

The secret side of me, I never let you see - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The secret side of me, I never let you see   The secret side of me, I never let you see - Pagina 2 EmptyJoi Sept 08, 2011 1:57 am

Mio îşi lăsă privirea în jos, muşcându'şi finuţ buza şi trase aer adânc în piept, afişând un zâmbet mic în colţul gurii.
Sus In jos
Continut sponsorizat





The secret side of me, I never let you see - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The secret side of me, I never let you see   The secret side of me, I never let you see - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
The secret side of me, I never let you see
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» On the other side.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Crucify sorrow  :: City :: Alte Locuri-
Mergi direct la: