Crucify sorrow
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Crucify sorrow

I'll bite you to death.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 A little dream among the stars ...

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Nanami

Nanami


Mesaje : 42
Data de inscriere : 06/09/2011

A little dream among the stars ...  Empty
MesajSubiect: A little dream among the stars ...    A little dream among the stars ...  EmptyMar Sept 06, 2011 3:17 am

Pentru că ea noaptea își făcea veacul în liniște, merse pe lac pentru a se relaxa. Se așeză pe mal, rezemată de un copac și privi luna cum strălucea. Își scoase un caiet și desen și începu să deseneze minunatul peisaj ce se întindea în fața ei. Și-ar fi dorit să facă o mică baie în acea apă, dar îi era teamă să intre singură ... și ea era singură.
Sus In jos
Absinthion

Absinthion


Mesaje : 148
Data de inscriere : 05/09/2011
Localizare : Hell. -.-

A little dream among the stars ...  Empty
MesajSubiect: Re: A little dream among the stars ...    A little dream among the stars ...  EmptyJoi Sept 08, 2011 9:38 am

Tocmai atunci alerga cat putu de repede, Rin, avand o energie de nedescris. Se pare ca iar il enervase pe Byakuran si nu stia cum sa-si ceara scuze sau mai bine, sa scape de el. Asa ca tipa in gura mare un " ajutoor " , trecand in viteza chiar si pe langa acea fata de pe mal.
Sus In jos
Nanami

Nanami


Mesaje : 42
Data de inscriere : 06/09/2011

A little dream among the stars ...  Empty
MesajSubiect: Re: A little dream among the stars ...    A little dream among the stars ...  EmptyJoi Sept 08, 2011 9:43 am

-Mai ușor, spuse aceasta revoltată după ce creionul ei căzuse în apă. Oftă adânc și se uita după băiat unde plecase. Se ridicase de jos, luând caietul și se duse să-l caute pe băiat pentru a vedea de ce fugea așa.
Sus In jos
Absinthion

Absinthion


Mesaje : 148
Data de inscriere : 05/09/2011
Localizare : Hell. -.-

A little dream among the stars ...  Empty
MesajSubiect: Re: A little dream among the stars ...    A little dream among the stars ...  EmptyJoi Sept 08, 2011 11:31 pm

Tocmai in dreptul ei ajunse Byakuran, totusi linistit si il privi cu ochii mijiti pe brunetul care acum era pe partea cealalta a lacului.
- Imi cer scuze pentru... gesticula cu privirea la tot ceea ce se intamplase si ii inapoia fetei creionul.
Sus In jos
Nanami

Nanami


Mesaje : 42
Data de inscriere : 06/09/2011

A little dream among the stars ...  Empty
MesajSubiect: Re: A little dream among the stars ...    A little dream among the stars ...  EmptyJoi Sept 08, 2011 11:49 pm

-Hmmm nu-i nici-o problemă .... cred, spuse fata puțin bulversată privindu-i pe cei doi, ca la un meci de tenis. Clipi de câteva ori pentru a se dezmetici, da tot nu pricepea nimic. Cine erau ce doi? De cine fugea primul? Întrebări la care nu le putea găsi răspuns
Sus In jos
Continut sponsorizat





A little dream among the stars ...  Empty
MesajSubiect: Re: A little dream among the stars ...    A little dream among the stars ...  Empty

Sus In jos
 
A little dream among the stars ...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Looking at stars ...
» Teenage dream.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Crucify sorrow  :: Out Of The City :: Lacuri-
Mergi direct la: