Crucify sorrow
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Crucify sorrow

I'll bite you to death.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Love me every day . ~

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Absinthion

Absinthion


Mesaje : 148
Data de inscriere : 05/09/2011
Localizare : Hell. -.-

Love me every day . ~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love me every day . ~   Love me every day . ~ - Pagina 2 EmptyJoi Sept 08, 2011 8:46 am

- Bine! aproba Rin inaintea lui Byakuran si se ridica imediat de pe jos, tragandu-l pe amicul sau dupa el. Byakuran clatina din cap si totusi il urma vrand nevrand pe brunet.
Sus In jos
Anarchy Yvonne .

Anarchy Yvonne .


Mesaje : 154
Data de inscriere : 06/09/2011

Love me every day . ~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love me every day . ~   Love me every day . ~ - Pagina 2 EmptyJoi Sept 08, 2011 8:50 am

Fata chicoti slab şi intră în cameră , mergând spre bucătărie .
- Faceţi - vă comozi , spuse bruneta , apoi dispăru în cealaltă încăpere . Puse apă şi cafea în filtru şi dădu drumul , iar apoi scoase din dulap un castronel mic în care puse îngheţată pentru Rin . Aşeză bolul pe o tavă , împreună cu o linguriţă şi două ceşti în care turnă cafeaua , apoi se întoarse în living .
Sus In jos
Absinthion

Absinthion


Mesaje : 148
Data de inscriere : 05/09/2011
Localizare : Hell. -.-

Love me every day . ~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love me every day . ~   Love me every day . ~ - Pagina 2 EmptyJoi Sept 08, 2011 8:58 am

Rin se aseza in acelasi stil, turceste, pe canapea si se uita curios in jurul lui. Byakuran se aseza la randul sau langa brunet, uitandu-se mai mult dupa Yvonne.
Sus In jos
Anarchy Yvonne .

Anarchy Yvonne .


Mesaje : 154
Data de inscriere : 06/09/2011

Love me every day . ~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love me every day . ~   Love me every day . ~ - Pagina 2 EmptyJoi Sept 08, 2011 9:00 am

Lăsă tava pe măsuţa dintre canapea şi fotolii , apoi îi privi pe cei doi surâzând . Luă bolul cu îngheţată şi linguriţa întinzându - i - o lui Rin şi îi zâmbi blând .
Sus In jos
Absinthion

Absinthion


Mesaje : 148
Data de inscriere : 05/09/2011
Localizare : Hell. -.-

Love me every day . ~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love me every day . ~   Love me every day . ~ - Pagina 2 EmptyJoi Sept 08, 2011 9:02 am

- Multumesc! lungi Rin acel cuvant asemenea unui copil apoi rase si lua bolul in mana, gustand din inghetata.
Byakuran il privi cu coada ochiului si clatina amuzat din cap cand il vazu, privind-o apoi pe bruneta cu zambetul pe buze.
Sus In jos
Anarchy Yvonne .

Anarchy Yvonne .


Mesaje : 154
Data de inscriere : 06/09/2011

Love me every day . ~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love me every day . ~   Love me every day . ~ - Pagina 2 EmptyJoi Sept 08, 2011 9:05 am

- Pentru nimic , spuse fata păstrându - şi zâmbetul pe cipul albicios , şi apoi o una dintre ceştile de cafea , privindu - l pe Byakuran . Pentru tine . Dacă mai vrei zahăr să îmi spui , zise calmă .
Sus In jos
Absinthion

Absinthion


Mesaje : 148
Data de inscriere : 05/09/2011
Localizare : Hell. -.-

Love me every day . ~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love me every day . ~   Love me every day . ~ - Pagina 2 EmptyJoi Sept 08, 2011 9:14 am

- Multumesc. spuse acesta calm si linistit, luand ceasca de cafea in mana. Dupa ce lua o gura din aceasta, zambi iar privind-o pe Yvonne. E foarte buna asta!
Rin insa se concentra asupra acelei inghetate cu ciocolata, bucurandu-se de fiecare lingurita plina pe care o inghitea.
Sus In jos
Anarchy Yvonne .

Anarchy Yvonne .


Mesaje : 154
Data de inscriere : 06/09/2011

Love me every day . ~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love me every day . ~   Love me every day . ~ - Pagina 2 EmptyJoi Sept 08, 2011 9:16 am

Chicoti slab , privindu - l pe brunet , apoi se aşeză pe un fotoliu din faţa celor doi , strângându - şi picioarele sub ea . Luă o gură din cafea şi zâmbi .
- Mă bucur că îţi place , spuse fata şi îşi prinse părul într - o coadă lejeră , pe care o lăsă pe umărul drept . Şi câţi ani aveţi ? întrebă bruneta , privindu - i pe rând .
Sus In jos
Absinthion

Absinthion


Mesaje : 148
Data de inscriere : 05/09/2011
Localizare : Hell. -.-

Love me every day . ~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love me every day . ~   Love me every day . ~ - Pagina 2 EmptyJoi Sept 08, 2011 9:22 am

- 21, in anii omenesti! ii raspunse linistit Byakuran, luand o alta gura din cafea. El.. 19, dar sincer vorbind.. nu pare!
- Hei! mari ochii brunetul cand il auzi si-l privi cu ochi mici pe Byakuran, tinand lingurita intre buze.
Sus In jos
Anarchy Yvonne .

Anarchy Yvonne .


Mesaje : 154
Data de inscriere : 06/09/2011

Love me every day . ~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love me every day . ~   Love me every day . ~ - Pagina 2 EmptyJoi Sept 08, 2011 9:26 am

Râse scurt , văzându - i reacţia brunetului .
- Are dreptate , spuse şi chicoti afişând o faţă de copil nevinovat , de parcă nu spusese nimic şi îi privi . Oh , eu sunt mai mică decât amândoi . Nu - i drept , adăugă şi lăsă ceaşca pe măsuţă .
Sus In jos
Absinthion

Absinthion


Mesaje : 148
Data de inscriere : 05/09/2011
Localizare : Hell. -.-

Love me every day . ~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love me every day . ~   Love me every day . ~ - Pagina 2 EmptyJoi Sept 08, 2011 9:33 am

- 17? o privi Byakuran senin cu sprancenele arcuite, apoi zambi finut catre ea. Rin termina in cateva clipe acea inghetata si puse bolul pe masuta, zambind satisfacut.
Sus In jos
Anarchy Yvonne .

Anarchy Yvonne .


Mesaje : 154
Data de inscriere : 06/09/2011

Love me every day . ~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love me every day . ~   Love me every day . ~ - Pagina 2 EmptyJoi Sept 08, 2011 9:35 am

- Exact ! Cum de ai ghicit ? întrebă frumoasa brunetă şi chicoti slab , privindu - l pe băiat . Îşi întoarse privirea spre Rin surâzând . Mai vrei ? întrebă calmă , clipind des .
Sus In jos
Absinthion

Absinthion


Mesaje : 148
Data de inscriere : 05/09/2011
Localizare : Hell. -.-

Love me every day . ~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love me every day . ~   Love me every day . ~ - Pagina 2 EmptyJoi Sept 08, 2011 11:12 pm

- Eu nu ghicesc, eu stiu! ii raspunse la fel de zambitor Byakuran, luand alte guri din cafea.
- Da! raspunse Rin vesel, fara sa mai stea pe ganduri.
- Nu! adauga Byakuran dupa el, privindu-l cu coada ochiului.
- Ba da! spuse acesta si isi umfla iar obrajii.
- Nu, pentru ca nu vrem sa deranjam! isi miji ochii Byakuran, lasand ceasca de cafea pe masa.
Sus In jos
Anarchy Yvonne .

Anarchy Yvonne .


Mesaje : 154
Data de inscriere : 06/09/2011

Love me every day . ~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love me every day . ~   Love me every day . ~ - Pagina 2 EmptyJoi Sept 08, 2011 11:15 pm

- Nu - i niciun deranj , serios , spuse şi luă bolul de pe masă , dispărând rapid de acolo . Deschise frigiderul zâmbitoare , luând îngheţata din congelator . Puse în bol şi apoi o băgă la loc , închizând uşa . Se întoarse în living , dându - i castronelul brunetului .
Sus In jos
Absinthion

Absinthion


Mesaje : 148
Data de inscriere : 05/09/2011
Localizare : Hell. -.-

Love me every day . ~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love me every day . ~   Love me every day . ~ - Pagina 2 EmptyJoi Sept 08, 2011 11:22 pm

- Oo, multumesc! spuse la fel de vesel Rin si lua bolul in mana, incepand sa manance iar din inghetata.
Byakuran clatina chiar amuzat din cap cand il vazu si isi lasa bratele pe genunchi.
Sus In jos
Anarchy Yvonne .

Anarchy Yvonne .


Mesaje : 154
Data de inscriere : 06/09/2011

Love me every day . ~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love me every day . ~   Love me every day . ~ - Pagina 2 EmptyJoi Sept 08, 2011 11:26 pm

- Nu ai pentru ce , spuse fata zâmbind şi se aşeză înapoi pe fotoliu , strângându - şi picioarele la piept . Îşi lăsă capul pe genunchi , jucându - se cu o şuviţă de păr şi îi privi pe cei doi calmă .
Sus In jos
Absinthion

Absinthion


Mesaje : 148
Data de inscriere : 05/09/2011
Localizare : Hell. -.-

Love me every day . ~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love me every day . ~   Love me every day . ~ - Pagina 2 EmptyJoi Sept 08, 2011 11:34 pm

- Credeam ca ti-am facut suficient deranj.. ne puteai da afara in suturi! mari ochii Byakuran si clipi de cateva ori la acel gand, uitandu-se apoi catre Yvonne.
Rin se concentra iar si iar pe inghetata aceea minunata din mainile sale.
Sus In jos
Anarchy Yvonne .

Anarchy Yvonne .


Mesaje : 154
Data de inscriere : 06/09/2011

Love me every day . ~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love me every day . ~   Love me every day . ~ - Pagina 2 EmptyJoi Sept 08, 2011 11:35 pm

- Ce deranj aţi făcut ? Relaxează - te , bine ? întrebă şi chicoti slab , privindu - l în ochi . Nu o deranjau cu nimic , mai ales că se plictisea şi nu avea ce face .
Sus In jos
Absinthion

Absinthion


Mesaje : 148
Data de inscriere : 05/09/2011
Localizare : Hell. -.-

Love me every day . ~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love me every day . ~   Love me every day . ~ - Pagina 2 EmptyVin Sept 09, 2011 12:28 am

- Bine, am inteles! Sa traiti! rase scurt Byakuran si o saluta in genul soldatilor, facandu-se mai comod pe canapea.
Rin termina in cateva clipe acea inghetata, saturandu-se de data aceasta.
- Chiar mi-a ajuns.. mari ochii brunetul si puse bolul pe masa, asezandu-se mai bine pe canapea.
Sus In jos
Anarchy Yvonne .

Anarchy Yvonne .


Mesaje : 154
Data de inscriere : 06/09/2011

Love me every day . ~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love me every day . ~   Love me every day . ~ - Pagina 2 EmptyVin Sept 09, 2011 12:33 am

Râse slab , scoţându - i limba şi îşi ciufuli bretonul . Începu să - şi legene un picior şi surâse când îl auzi pe Rin .
- Pe tine te mai servesc cu ceva ? îl întrebă bruneta pe Byakuran , privindu - l pe sub genele - i lungi şi negre , ce - i încadrau cu delicaţe ochii mari , asemeni pietrelor preţioase .
Sus In jos
Absinthion

Absinthion


Mesaje : 148
Data de inscriere : 05/09/2011
Localizare : Hell. -.-

Love me every day . ~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love me every day . ~   Love me every day . ~ - Pagina 2 EmptyVin Sept 09, 2011 12:36 am

- Nu nu! dadu agitat din maini si mari ochii cand Rin isi trecu bratul dupa gatul sau, ciufulindu-i puternic parul. Defapt.. ia-l de pe mine, te rog!
Rin incepu sa rada vesel, fara sa inceteze din ceea ce facea.
Sus In jos
Anarchy Yvonne .

Anarchy Yvonne .


Mesaje : 154
Data de inscriere : 06/09/2011

Love me every day . ~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love me every day . ~   Love me every day . ~ - Pagina 2 EmptyVin Sept 09, 2011 12:39 am

Îşi duse mâna la gură şi râse scurt .
- Nu mă bag , nu vreau să mă alerge pe mine apoi , spuse şi se ridică chicotind . Puse ceştile şi bolul pe tavă , apoi merse în bucătărie , lăsându - le pe bufet . Se întoarse , desfăcându - şi părul , şi - şi trecu mâna prin el , aranjându - l . Încă ploua şi parcă mult mai tare acum .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Love me every day . ~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love me every day . ~   Love me every day . ~ - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Love me every day . ~
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Syndorm of love .
» What do you understand when I'm telling you 'I love you' ?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Crucify sorrow  :: Home :: Camere-
Mergi direct la: